Zdokonalující pudrový make-up 5D 5W True Match Packshot Open
Púder True Match sa dokonale prispôsobí odtieňu a textúre vašej pleti a poskytne jej dokonalý vzhľad. Jemný, mäkký a ľahučký púder sa skvele rozotiera: skrotíte lesk, vytvoríte prirodzený efekt alebo pridáte viac pre lepšie krytie. Púder True Match je možné používať na tekutý make-up True Match alebo samostatne pre dokonalý vzhľad.
Talc, Nylon-12, Dimethicone, Isononyl Isononoate, Magnesium Stearate, Synthetic Fluorphlogopite, Zea Mays Starch / Corn Starch, Vinyl Dimethicone /Methicone Silsesquiox Ane Crosspolymer, Caprylyl Glycol, Serica Powder / Silk Powder, [+/- May Contain: Ci 77891/ Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Mica]. (Fil B55269/3)
Púder True Match je kompaktný púder, ktorý umožňuje dosiahnuť dokonalý vzhľad pleti a pritom na nej nevytvára neprirodzenú vrstvu. Jeho ultrajemné zloženie umožňuje naniesť jednu priesvitnú vrstvu a zjednotiť tak pleť, alebo použiť viac vrstiev pre väčšie krytie nedokonalostí pleti. Tip: Vďaka priehľadnému viečku ľahko vidíte odtieň púdru. Balenie pod viečkom obsahuje aj hubku a zrkadlo.
Preskočiť posuvník: Kompletný rad

Vylepšite pravidelnú starostlivosť o pleť

Doprajte svojmu novému vzhľadu viac lásky