„Tím snov“ spoločnosti L’Oréal Paris
Ambasádorky/umelkyne/herečky/aktivistky

L'Oréal Paris predstavuje ikonu francúzskej krásy po celom svete a zachytáva krásu v jej rozmanitých podobách. Veríme, že na krásu neexistuje jeden univerzálny meter, ale že spočíva práve v jedinečnosti. Slávny „tím snov“ spoločnosti L'Oréal pozostáva z ambasádoriek rôzneho pôvodu a zahŕňa ikonické osobnosti z filmového, módneho a hudobného priemyslu. Tieto výnimočné ženy sú medzinárodnými hovorkyňami značky a odrážajú rozmanitosť našich klientov – s ohľadom na rôzny vek či pôvod. Každá jedinečným spôsobom presadzuje a podporuje konkrétnu ženskú prednosť. Venujú sa problematikám, ktoré odrážajú naše hodnoty feminizmu, začlenenia, rovnoprávnosti a udržateľnostičím každý deň inšpirujú aj ostatných k realizácii svojho talentu. 

Brand Section Ambassadors Image 1

LEÏLA BEKHTIOVÁ: Vyberavý talent francúzskeho filmu

Pre túto francúzsku herečku alžírskeho pôvodu je prvoradá autentickosť. Preto je neuveriteľne vyberavá, pokiaľ ide o filmové úlohy, a uchádza sa len o tie, ktoré rezonujú s jej osobnými hodnotami a presvedčením. 

Brand Section Ambassadors Image 3

LOUISE BOURGOINOVÁ: Odvážna herečka, umelkyňa a obhajkyňa žien

Od štúdia na umeleckej škole vnáša do svojho remesla kreatívnu intelektuálnu zvedavosť. Francúzska herečka sa považuje za egalitársku feministku a otvorene hovorí o problémoch, ako je sexuálne obťažovanie. Je veľkou podporovateľkou programu Stand Up.

Brand Section Ambassadors Image 4

CINDY BRUNA: Modelka v boji za začlenenie

V rámci novej generácie modeliek-aktivistiek využíva Cindy, neodmysliteľná súčasť svetových predvádzacích mól, svoj hlas na to, aby sa zasadzovala o začlenenie a práva žien.

Brand Section Ambassadors Image 5

CAMILA CABELLOVÁ: Hlas za zmenu

Napriek nízkemu veku ide o silnú ženu, s ktorou treba v hudobnom svete počítať. Jej odchod z dievčenskej kapely Fifth Harmony, pretože bola nútená neustále pôsobiť sexy pred kamerou aj na pódiu, vyvolal rozruch a speváčka verí, že dokáže svoj vplyv využiť na pozitívne zmeny.

Brand Section Ambassadors Image 7

VIOLA DAVISOVÁ: Hlas za sebavedomie a začlenenie

Prvá černošská herečka, ktorej sa podarilo získať všetky tri rôzne herecké korunky: filmového Oscara, televíznu cenu Emmy aj dve divadelné ceny Tony. Viola je medzinárodne uznávaná za podporu ľudských práv a preslávila sa svojimi inšpirujúcimi verejnými prejavmi. 

Brand Section Ambassadors Image 8

CÉLINE DIONOVÁ: Žijúca legenda

Kanadskú speváčku s mocným hlasom ovenčenú množstvom ocenení doviedlo k úspechu načúvanie vlastnému srdcu. Svojou húževnatou pracovnou etikou spochybnila ženské stereotypy a mnoho žien inšpirovala na ceste k sebarealizácii. Je takisto zakladateľkou značky detského oblečenia bez rozdielu pohlavia. 

Brand Section Ambassadors Image 9

JAHA DUKUREHOVÁ: Nebojácna aktivistka

Potom ako si prešla zmrzačením pohlavných orgánov tesne po narodení a núteným sobášom v 15 rokoch, sa jej životnou misiou stalo odsudzovať takéto praktiky. Jaha je vedúcou osobnosťou hnutia za zastavenie mrzačenia ženských pohlavných orgánov a detských manželstiev a v roku 2018 bola nominovaná na Nobelovu cenu za mier.

Brand Section Ambassadors Image 10

ELLE FANNINGOVÁ: Rodená herečka

Túto prirodzene krásnu tvár z plagátov nemožno prehliadať. V mladučkom veku 22 rokov je už oslavovaná ako jedna z najväčších hviezd súčasnej éry. Bojuje za rodovú rovnosť a je veľkou stúpenkyňou programu Stand Up. 

Brand Section Ambassadors Image 11

JANE FONDOVÁ: Vzor pre niekoľko generácií

Jane Fondová stelesňuje názor, že krása nezávisí od veku, ale od skúseností. Jej sila spočíva v sebavedomí a snahe zlepšovať kvalitu života ľudí a šíriť povedomie o problematických témach, konkrétne o vplyve klimatickej krízy na planétu. Je herečkou ocenenou Oscarom, úspešnou autorkou a zanietenou aktivistkou.

Brand Section Ambassadors Image 12

LUMA GROTHEOVÁ: Žena zastávajúca sa ďalších žien

Luma, medzinárodná modelka a žena plná empatie, nikdy neváha zdieľať svoje osobné skúsenosti, aby sa tak priblížila druhým ľuďom a šírila povedomie o ženských právach, a najmä aby bojovala proti obťažovaniu na ulici. V súčasnosti študuje filmovú tvorbu a pracuje na dokumente o násilí voči ženám. 

Brand Section Ambassadors Image 13

AMBER HEARDOVÁ: Moderná superhrdinka

Amber svojou inteligenciou a duchaplnosťou vyvracia stereotypy a je rozhodnutá nenechať sa umlčať. 
Dôrazne obhajuje rovnoprávnosť v Hollywoode a práva detí a LGBTQ osôb.

Brand Section Ambassadors Image 22

SOO JOO: Kreatívna múza celej generácie

Soo Joo si získala renomé kariérou modelky a slávnej dídžejky a je stelesnením kreatívnej, nebojácnej generácie, ktorá vyznáva umelecký životný štýl. Juhokórejská modelka sa otvorene prihovára za väčšie začlenenie v módnom svete v tlači aj na sociálnych sieťach.

Brand Section Ambassadors Image 14

LIYA KEBEDEOVÁ: Múza, ktorá nepozná hranice 

Supermodelka Liya Kebedeová, slávna pre svoju mačaciu ladnosť, je rozhodnutá pomáhať tým, ktorým sa nedostalo toľko šťastia ako jej. Pracuje s humanitárnymi organizáciami zameranými na zdravotnú starostlivosť o matky a deti v Afrike.

Brand Section Ambassadors Image 15

AJA NAOMI KINGOVÁ: Oslnivá humanistka

Herečka a absolventka Yalovej univerzity sa angažuje v pomoci deťom pri rozvoji sebavedomia a kreativity prostredníctvom verejného vystupovania a písania a šíri povedomie o problémoch súvisiacich s úzkosťou a nízkym sebavedomím.

Brand Section Ambassadors Image 16

DOUTZEN KROESOVÁ: Krásna a angažovaná amazonka

Je oslavovaná pre svoju žiarivú krásu, ktorá prekračuje hranice, venuje sa humanitárnej a ekologickej problematike a založila vlastnú nadáciu Knot On My Planet na ochranu slonov zabíjaných kvôli klom v Afrike.

Brand Section Ambassadors Image 17

KATHERINE LANGFORDOVÁ: Vzor a ikona nového tisícročia

Austrálska herečka je pre milióny tínedžerov vzorom na ceste za zdravým sebavedomím a svoje sociálne siete využíva ako platformu na šírenie povedomia o duševnom zdraví. Zasadzuje sa aj za rovnoprávnosť a herecké príležitosti pre ženy.

Brand Section Ambassadors Image 18

GONG LI: Čínska legenda zasadzujúca sa o rovnosť

Herečka uznávaná ako hollywoodske stelesnenie modernej čínskej ženy, ktorá vzala osud do svojich rúk, je presvedčenou obhajkyňou rovnakých príležitostí pre ženy vo filmovom priemysle a v roku 2000 ju organizácia UNESCO zaradila do svojej skupiny umelcov za mier.

Brand Section Ambassadors Image 19

EVA LONGORIA: Úspešná ohnivá Hispánka 

Je milovaná ženami na celom svete, vedie svoju vlastnú produkčnú spoločnosť a veľa času venuje pomoci ženám latinskoamerického pôvodu naplno rozvinúť svoj potenciál vďaka vzdelávaniu, boju za rovnosť a podpore ich zmyslu pre podnikanie.

Brand Section Ambassadors Image 20

ANDIE MACDOWELLOVÁ: Nadčasová štedrá kráska

Andie MacDowellová je so svojím oslnivým úsmevom a zmyslom pre humor symbolom pôvabného starnutia pre ženy na celom svete. Predstavuje výrazný hlas proti vekovej diskriminácii vo filmovom priemysle a angažuje sa aj v boji proti zločinom proti ľudskosti.

Brand Section Ambassadors Image 21

HELEN MIRRENOVÁ: Kráľovná javiska aj strieborného plátna

Jedna z mála herečiek, ktorej sa podarilo za svoje herecké výkony získať kompletnú zbierku troch koruniek: filmového Oscara, televíznu Emmy aj divadelnú cenu Tony. Zaryto hlása „koniec vekovej diskriminácii“ a už od polovice 60. rokov bola veľmi aktívna na divadelných doskách aj na obrazovkách. Britská herecká legenda podporuje široký rad mimovládnych organizácií, ako aj organizáciu Women for Women International.

Brand Section Ambassadors Image 23

AISHWARYA RAIOVÁ: Bollywoodska bohyňa

Aishwarya Raiová bola médiami korunovaná za „najkrajšiu ženu sveta“ a bola prvou indickou herečkou, ktorá sa stala porotkyňou filmového festivalu v  Cannes. Bola vymenovaná za ambasádorku Spoločného programu OSN pre boj proti HIV/AIDS.

Brand Section Ambassadors Image 24

DUCKIE THOTOVÁ: Kráľovná digitálnej generácie

Po tom, ako sa jej rodine podarilo utiecť pred občianskou vojnou v ich domovskej krajine, Duckie vždy cítila silnú potrebu pomáhať ľuďom čeliacim nespravodlivosti a utláčaniu. Z pozície obhajkyne lásky k sebe samej a diverzity zdieľa na sociálnych médiách svoju cestu černošskej modelky, ktorá vyvracia normy módneho priemyslu.