Záleží nám na vašej bezpečnosti

Naši zákazníci nám plne dôverujú, že bezpečnosť výrobkov, ktoré ponúkame, bola dôkladne prehodnotená a ich kvalita zaistená. Nikdy ich nesklameme.

Všetky naše prísady a výrobky sú ešte pred samotným uvedením na trh podrobené prísnemu hodnoteniu bezpečnosti.

Prípravkom pleťovej starostlivosti L'Oréal Paris môžete dôverovať, pretože sme skutočne odhodlaní dosiahnuť najvyššiu úroveň bezpečnosti pre vašu pokožku.

Za každým produktom stojí viac ako 100-členný tím odborníkov, ktorí kontrolujú každú receptúru a odstraňujú prípadné nežiaduce či škodlivé látky. Vypočítajú ich optimálnu dávku a rozdelia ju bezpečnostným faktorom 100, aby zohľadnili kumulačný faktor používania rôznych produktov, a zároveň pritom berú do úvahy vonkajšie prostredie, aby sa predišlo chybám. Ešte predtým ako naše ingrediencie či receptúry overíme klinickými bezpečnostnými skúškami, testujeme ich na modeli rekonštruovanej pokožky.

The Other Side Our Safety Image 2

Keď sme si istí, že bola dosiahnutá maximálna úroveň bezpečnosti, produkt je následne testovaný nezávislými dermatológmi. Tolerancia prípravkov starostlivosti o pleť sa testuje na všetkých typoch pokožky, vrátane citlivej, a je podrobená dermatologickej kontrole s minimálne 600 aplikáciami. Tieto testy zahŕňajú veľké množstvo dobrovoľníkov s rôznym typom pleti, vrátane citlivej.

Náš záväzok v oblasti bezpečnosti tým však ale nekončí, skupina prijala tiež najmodernejšie technológie na vývoj platformy prognostického posudzovania, ktorá nám umožňuje zaistiť bezpečnosť a účinnosť výrobkov. Navyše, svetový vedecký výskum a naše skúsenosti pri načúvaní našim zákazníkom, nám pomáhajú o nich uvažovať aj vtedy, keď sa rozhodneme, že niektoré zložky znížime alebo ich odstránime. Vďaka tomu neustále zlepšujeme všetky naše receptúry aj po ich uvedení na trh, a to je kľúč, ktorým vám zaručujeme najvyššiu úroveň bezpečnosti.