Záleží nám na vašej bezpečnosti

Naši zákazníci nám plne dôverujú, že bezpečnosť výrobkov, ktoré ponúkame, bola dôkladne prehodnotená a ich kvalita zaistená. Nikdy ich nesklameme.

Všetky naše prísady a výrobky sú ešte pred samotným uvedením na trh podrobené prísnemu hodnoteniu bezpečnosti.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.sk/bezpecnost" }

Prípravkom pleťovej starostlivosti L'Oréal Paris môžete dôverovať, pretože sme skutočne odhodlaní dosiahnuť najvyššiu úroveň bezpečnosti pre vašu pokožku.

Za každým produktom stojí viac ako 100-členný tím odborníkov, ktorí kontrolujú každú receptúru a odstraňujú prípadné nežiaduce či škodlivé látky. Vypočítajú ich optimálnu dávku a rozdelia ju bezpečnostným faktorom 100, aby zohľadnili kumulačný faktor používania rôznych produktov, a zároveň pritom berú do úvahy vonkajšie prostredie, aby sa predišlo chybám. Ešte predtým ako naše ingrediencie či receptúry overíme klinickými bezpečnostnými skúškami, testujeme ich na modeli rekonštruovanej pokožky.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.sk/bezpecnost" }
The Other Side Our Safety Image 2

Keď sme si istí, že bola dosiahnutá maximálna úroveň bezpečnosti, produkt je následne testovaný nezávislými dermatológmi. Tolerancia prípravkov starostlivosti o pleť sa testuje na všetkých typoch pokožky, vrátane citlivej, a je podrobená dermatologickej kontrole s minimálne 600 aplikáciami. Tieto testy zahŕňajú veľké množstvo dobrovoľníkov s rôznym typom pleti, vrátane citlivej.

Náš záväzok v oblasti bezpečnosti tým však ale nekončí, skupina prijala tiež najmodernejšie technológie na vývoj platformy prognostického posudzovania, ktorá nám umožňuje zaistiť bezpečnosť a účinnosť výrobkov. Navyše, svetový vedecký výskum a naše skúsenosti pri načúvaní našim zákazníkom, nám pomáhajú o nich uvažovať aj vtedy, keď sa rozhodneme, že niektoré zložky znížime alebo ich odstránime. Vďaka tomu neustále zlepšujeme všetky naše receptúry aj po ich uvedení na trh, a to je kľúč, ktorým vám zaručujeme najvyššiu úroveň bezpečnosti.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.sk/bezpecnost" } { "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/the-other-side", "name": "The Other Side" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/bezpecnost", "name": "bezpecnost" } } ] }