Pretože naša planéta za to stojí

Deväť a pol roka.
To je čas, ktorý nám zostáva na uchopenie najväčšej výzvy, akej sme kedy čelili: zmeniť spôsob výroby, našej činnosti a inovácií tak, aby sme radikálne znížili našu environmentálnu stopu a umožnili našim spotrebiteľom dosiahnuť zodpovednú spotrebu.

 

NÁŠ ZÁVÄZOK: ZNÍŽIŤ EMISIE CO2 O POLOVICU DO ROKU 2030.

L’Oréal Paris, ako svetová značka v oblasti krásy č. 1, si kladie za povinnosť byť lídrom v oblasti udržateľnosti. Preto pôsobíme na všetkých úrovniach tak, aby sme naše emisie C02 znížili až o polovicu na jeden produkt.

OBJAVTE NÁŠ AKČNÝ PLÁN

“Teraz je čas urýchliť udržateľnosť inovácií, prejsť na systém obežnej ekonomiky a znížiť dopad našich výrobkov”

Delphine Viguier-Hovasse, globálna riaditeľka značky L’Oréal Paris.

10 MILIÓNOV EUR INVESTOVANÝCH DO PROJEKTOV PRE PODPORU ŽIEN

Pretože ženy a dievčatá sú hlavnými obeťami klimatických zmien, L’Oréal Paris podporuje 6 environmentálnych projektov, ktoré znižujú CO2 v atmosfére a podporujú ženy a dievčatá na miestnej úrovni.

POZRITE SI NAŠE PROJEKTY
 

NAŠE NAJLEPŠIE UDRŽATEĽNÉ VÝROBKY

Činy namiesto slov! Výzvy klimatických zmien majú dosah aj na značku L'Oréal Paris. Objavte produkty, ktoré sa starajú o vašu krásu i planétu zároveň.

PRODUKTY UDÁVAJÚCE SMER
 

100 % TRANSPARETNOSŤ DOPADU NAŠICH VÝROBKOV NA ŽIVOTNÉ PROSTREDIE A ICH SOCIÁLNY VPLYV

Aby ste sa mohli v rámci spotrebiteľského správania rozhodovať v súlade s vašimi hodnotami, značka L’Oréal stanovila environmentálny a sociálny systém označovania pre porovnanie dopadu našich výrobkov patriacich do rovnakej kategórie.

AKO ZODPOVEDNE NAKUPOVAŤ
 

SLEDUJTE NÁŠ PROGRAM A AKTIVITY NA CESTE K UDRŽITEĽNOSTI

Naša výročná správa o udržateľnosti zdôrazňuje pokrok dosiahnutý v oblasti znižovania uhlíkovej stopy za posledných 12 mesiacov.

STIAHNUŤ SPRÁVU