Elseve Color Vive Purple šampón 200 ml

Vyživuje vlasy a neutralizuje mosadzné tóny.

Údaje o produkte
Zosvetlené hnedé, blond a šedivé vlasy môžu po čase nabrať žltú až mosadznú farbu. Ako to funguje? Fialová farba sa na farebnom kruhu nachádza oproti žltej. Fialová farba obsiahnutá v zložení šampónu Purple Shampoo pomáha neutralizovať žlté tóny. Šampón Purple Shampoo je tiež známy ako Silver Shampoo. Naše nové špeciálne zloženie na opravu farby vyživuje vlasy a neutralizuje nechcené žlté, oranžové a mosadzné tóny už po prvom použití, pričom vlasy zanecháva žiarivé a krásne. Vhodné pre blond, zosvetlené a strieborné vlasy.
Zloženie
Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Coco-Betaine, Glycol Distearate, Cocamide MIPA, CI 60730 / Acid Violet 43, Sodium Lauryl Sulfate, Sodium Chloride, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxide, Trideceth-6, Iris Florentina Root Extract, Polyquaternium-7, Polyquaternium-10, Salicylic Acid, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzophenone-4, Amodimethicone, Alpha Isomethyl Ionone, Carbomer, Citric Acid, Citronellol, Cetrimonium Chloride, Butylene Glycol, Coumarin, Hexylene Glycol, Amyl Cinnamal, Parfum / Fragrance, (F.I.L C226042/2)
Použitie
Používajte raz týždenne ako doplnok bežnej starostlivosti o vlasy s produktmi Elvive Colour Protect. Vmasírujte do vlasov a nechajte pôsobiť 1 – 3 minúty. Potom dôkladne opláchnite a naneste kondicionér Purple Conditioner. Uchovávajte mimo dosahu detí. Použite vhodné rukavice. Zabráňte kontaktu s očami. Ak dôjde k zasiahnutiu očí, okamžite ich dôkladne vypláchnite. Používajte len na účely opravy farby vlasov.
Elseve
Color Vive Purple šampón 200 ml