Elseve Color Vive Purple maska 150 ml

Vyživuje vlasy a neutralizuje mosadzné tóny.

Údaje o produkte
Zosvetlené hnedé, blond a šedivé vlasy môžu po čase nabrať žltú až mosadznú farbu. Ako to funguje? Fialová farba sa na farebnom kruhu nachádza oproti žltej. Fialová farba obsiahnutá v zložení šampónu Purple Shampoo pomáha nežiaduce žlté tóny neutralizovať. Naše nové špeciálne zloženie na opravu farby vyživuje vlasy a neutralizuje nechcené žlté, oranžové a mosadzné tóny už po prvom použití, pričom vlasy zanecháva žiarivé a krásne. Vhodné pre blond, zosvetlené a strieborné vlasy.
Zloženie
Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters. CI 60730 / Acid Violet 43, CI 45100 / Acid Red 52, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzophenone-4, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, Citronellol, Cetrimonium Chloride, Coumarin, Amyl Cinnamal, Parfum / Fragrance (F.I.L. C228727/1)
Použitie
Používajte raz týždenne po šampóne Purple Shampoo pre doplnenie bežnej starostlivosti o vlasy s produktmi Elvive Colour Protect. Naneste na vlhké vlasy a nechajte pôsobiť 5 minút. Potom dôkladne opláchnite. Odborný tip: Pri použití na šedivých vlasoch opláchnite po jednej minúte. Účinok na zosvetlených hnedých vlasoch optimalizujete tak, že masku necháte pred opláchnutím pôsobiť až 10 minút.
Elseve
Color Vive Purple maska 150 ml