Elseve Color Vive Purple maska 150 ml

Vyživuje vlasy a neutralizuje mosadzné tóny.

L'Oréal Paris Péče o vlasy Elseve Purple Range Full Range
L'Oréal Paris  Péče o vlasy Elseve Purple maska Texture2
Zosvetlené hnedé, blond a šedivé vlasy môžu po čase nabrať žltú až mosadznú farbu. Ako to funguje? Fialová farba sa na farebnom kruhu nachádza oproti žltej. Fialová farba obsiahnutá v zložení šampónu Purple Shampoo pomáha nežiaduce žlté tóny neutralizovať. Naše nové špeciálne zloženie na opravu farby vyživuje vlasy a neutralizuje nechcené žlté, oranžové a mosadzné tóny už po prvom použití, pričom vlasy zanecháva žiarivé a krásne. Vhodné pre blond, zosvetlené a strieborné vlasy.
Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters. CI 60730 / Acid Violet 43, CI 45100 / Acid Red 52, Sodium Hydroxide, Phenoxyethanol, Trideceth-6, Chlorhexidine Digluconate, Limonene, Linalool, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzophenone-4, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Citric Acid, Citronellol, Cetrimonium Chloride, Coumarin, Amyl Cinnamal, Parfum / Fragrance (F.I.L. C228727/1)
Používajte raz týždenne po šampóne Purple Shampoo pre doplnenie bežnej starostlivosti o vlasy s produktmi Elvive Colour Protect. Naneste na vlhké vlasy a nechajte pôsobiť 5 minút. Potom dôkladne opláchnite. Odborný tip: Pri použití na šedivých vlasoch opláchnite po jednej minúte. Účinok na zosvetlených hnedých vlasoch optimalizujete tak, že masku necháte pred opláchnutím pôsobiť až 10 minút.