A daily protective care for your long beard that soothes itchiness and nourishes your skin beneath.

Údaje o produkte
Vyrobené špeciálne pre mužov, ktorí nosia bradu alebo fúzy. Konečne je tu prípravok pre každodennú ochranu a starostlivosť o dlhú bradu, ktorý upokojuje príznaky svrbenia a vyživuje pokožku pod bradou. Objavte olej pre dlhú bradu a pokožku Barber Club od L’Oréal Paris, ktorý je bohatý na prírodné esenciálne oleje a skrotí a vyživuje vašu bradu a pritom na nej nezanecháva nepríjemný mastný pocit. Pri jeho výrobe neboli použité zložky živočíšneho pôvodu. Ako pôsobí? Pre mužov s dlhou bradou: Skrotí, vyživuje a dodá pevnosť brade, pričom nezanechá nepríjemný mastný pocit. Pre pokožku pod bradou: Šetrné zloženie upokojuje príznaky svrbenia a zmierňuje nepríjemný pocit.
Zloženie
Isopropyl Palmitate, Caprylic/Capric Triglyceride, Polybutene, Alcohol Denat., Parfum / Fragrance, Caprylyl Glycol, Benzyl Salicylate, Pentaerythrityl Tetra-Di-Tbutyl Hydroxyhydrocinnamate, Butyrospermum Parkii Butter / Shea Butter, Benzyl Alcohol, Limonene Coumarin, Alpha-Isomethyl Ionone, Cedrus Atlantica Bark Oil, Linalool, Eugenol, C Innamal, Eucaly P Tus Globulus Leaf Oil, Fusanus Spicatus Wood Oil, Citronellol, Tocopherol, Citric Acid.
Použitie
Používajte každé ráno na dlhú bradu: 1. Požadované množstvo oleja vytlačte do dlane (2 až 3 kvapky v závislosti na dĺžke brady) a rozotrite v rukách, aby vznikla emulzia. 2. Prípravok rovnomerne vmasírujte rukami do brady aj do pokožky pod ňou. Ak potrebujete bradu skrotiť, použite kefu alebo hrebeň. 3. Po aplikácii si umyte ruky. Vyvarujte sa kontaktu s očami. Ak dôjde k zasiahnutiu očí, okamžite ich dôkladne vypláchnite vodou.
Sociálny a environmentálny vplyv

Značka L'Oréal Paris sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám. Metodológia výpočtov je schválená nezávislými vedeckými expertmi a dáta sú overené nezávislou audítorskou spoločnosťou Bureau Veritas.

SCORE B

Uhlíková stopa

12g1 Uhlíková stopa - na dávku 1 použitia:
152g na 10mL

Vodná stopa

0.62 Vodná stopa - na dávku 1 použitia:
6.6 na 10mL

Výrobné podmienky

Vyrobené v Nemecku v zodpovednom závode
Obnova odpadu: 100%
Obnoviteľné zdroje energie: >99%

Environmentálny vplyv obalu produktu

Certifikované: 100%
Časť z recyklovateľného materiálu3 : 40%
Recyklovateľné4 :
Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie Nie

Sociálny vplyv produktov

Ingrediencie a zloženie tohto produktu sa získavajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať základné princípy pracovných noriem OSN.

1 Gramy ekvivalentu CO2 (priemer kategórie "starostlivosť o pleť" = 9.6g)
2 Index vody vrátane kvality vody + nedostatku vody (m3) - priemer kategórie "starostlivosť o pleť" = 1.9
3 Okrem uzatváracieho systému
4 Pokyny na recykláciu sa môžu líšiť v jednotlivých krajinách

Objavte našu metodiku hodnotenia a čo všetko robíme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.

Barber Club
$name
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/pre-muzov", "name": "Pre mužov" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/pre-muzov/starostlivost-o-plet-pre-muzov", "name": "Starostlivosť o pleť pre mužov" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/starostlivost-o-plet-pre-muzov/barber-club", "name": "Barber Club" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/barber-club/beard-oil-long-beard", "name": "Olej na dlhú bradu" } } ] }