L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Pack Pen
L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Packshot Box Back
L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Packshot Box Back Detail
L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Packshot Box Back Detail2
L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Packshot Box Front Detail
L'Oréal Paris Dekorativní kosmetika na oči Clinically Proven sérum na řasy Pen
Predstavujeme naše prvé sérum na podporu rastu rias L’Oréal Paris Clinically Proven sérum na riasy pre dlhšie a hustejšie riasy. Extra jemný štetček umožňuje presné nanesenie výživného séra na riasy až ku korienkom. S extra formulou pre nádherné a vyživené riasy. Sérum je obohatené o komplex s výživnými látkami vrátane ricínového oleja a vitamínu B5, zatiaľ čo filloxan a kyselina hyalurónová pomáhajú v priebehu času posilniť vaše riasy. Zabezpečuje, že riasy zostanú krásne a pomáha opraviť škody spôsobené častým používaním maskary alebo umelými riasami. – 94 % testovaných sa zhodlo, že riasy vyzerajú pevnejšie* – 97 % testovaných zaznamenalo menej vypadaných rias* – 81 % testovaných sa zhodlo, že riasy sú pri korienkoch plnšie* * Sebahodnotenie z kozmetickej kliniky, 32 žien, 4 týždne aplikácie 2x/deň Návod na použitie Sérum naneste na spodné aj horné riasy pozdĺž línie rias a pred nanesením maskary nechajte zaschnúť po dobu 60 sekúnd. Používajte dvakrát denne – ráno pred použitím maskary a večer po odlíčení.
Aqua / Water, Alcohol Denat., Hydroxyethylcellulose, Pentylene Glycol, Aminopropyl Triethoxysilane, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Madecassoside, Polysorbate 21, Lactic Acid, Sodium Hyaluronate, Arginine, Citric Acid
Krok 1: Naneste na spodné & a horné riasy pozdĺž línie rias. Krok 2: Používajte ráno, pred použitím maskary & večer po odlíčení.