OBJAVTE L´ORÉAL PARIS Z DRUHEJ STRANY

L'Oréal Paris vytvára pokročilú a efektívnu starostlivosť o pleť – aj o tú najcitlivejšiu pokožku. Od testovania tolerancie našich produktov až po naše nezávislé klinické štúdie, môžete mať istotu, že neexistuje bezpečnejšia starostlivosť o pleť, ktorá by fungovala.

Hydratačná, omladzujúca a vyplňujúca - kyselina hyalurónová je jednotkou medzi ingredienciami proti starnutiu. Ako to s ňou teda naozaj je?

Ako kyselina hyalurónová pôsobí na vašu pleť?
S každou kvapkou séra Revitalift Filler prenikajú do vašej pleti milióny hydratujúcich molekúl kyseliny hyalurónovej, ktoré ju viditeľne vyplňujú a redukujú vrásky zvnútra.

Je kyselina hyalurónová bezpečná pre vašu pleť?
Kyselina hyalurónová je bezpečnou ingredienciou, bežne používanou aj dermatológmi. V pokožke sa prirozene vyskytuje. Znášanlivosť nášho séra bola vyskúšaná na všetkých typoch pleti - vrátane citlivej - a otestovaná pod dermatologickým dohľadom viac než 600 aplikáciami.

Ako L'Oréal Paris svoje produkty testuje?
Výskumné centrum L'Oréal Research vyvinulo niekoľko testov vrátane Episkin® - modelu pokožky vytvorenom v našich laboratóriách na otestovanie a zaručenie bezpečnosti našich ingrediencií a zložení. Netestujeme na zvieratách a tomuto postoju sme verní už viac ako 30 rokov.

{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.sk/nase-zavazky" }

ZÁVÄZKY L'ORÉAL PARIS V STAROSTLIVOSTI O PLEŤ

  • Tolerancia našich produktov je testovaná pod dohľadom dermatológov najmenej 600 aplikáciami na všetkých typoch pleti vrátane citlivej.
  • Účinnosť je preukázaná klinickými alebo spotrebiteľskými štúdiami realizovanými nezávislými inštitúciami.
  • Spoločnosť L'Oréal sa už viac než 30 rokov angažuje za svet bez testovania na zvieratách.
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.sk/nase-zavazky" }

TOLERANCIA

Aby sme zaručili bezpečnosť našich účinných látok pre všetky typy pleti, aplikujeme naše receptúry na skutočnú pokožku až 600-krát (skôr ako sa dostanú kamkoľvek do blízkosti tej vašej).

Náš záväzok k bezpečnosti sa tým však nekončí. Vyvinuli sme tiež pozoruhodnú platformu prognostických stratégií, ktoré nám umožňujú identifikovať nové prísady alebo inovácie, aby sme mohli neustále zvyšovať bezpečnosť našich produktov a ich výkon. Okrem toho nám naše skúsenosti pri načúvaní našim spotrebiteľom, alebo iným zúčastneným stranám, pomáhajú porozumieť ich obavám, a tie následne zohľadniť pri rozhodovaní o zredukovaní alebo odstránení určitých zložiek.

ÚČINNOSŤ

Potom čo sme otestovali účinnosť našich produktov, podrobujeme ich ďalším nezávislým testom (takže sme si istí dvojnásobne).

Naši vedci usilovne pracujú na vývoji produktov starostlivosti o pleť s čoraz lepšou účinnosťou. Kombinujú pritom technológie receptúr a látok s preukázanou účinnosťou prostredníctvom klinických testov vykonávaných nezávislými inštitúciami.

ANGAŽOVANOSŤ

Spoločnosť L'Oréal Paris sa zaviazala k svetu bez testovania na zvieratách. Pred viac ako 30 rokmi sme úplne zastavili testovanie našich produktov na zvieratách, teda ešte roky pred vydaním oficiálneho nariadenia.

Vyvinuli sme veľmi prísny postup hodnotenia bezpečnosti a tiež prelomové alternatívy testovania, ako je Episkin, rekonštruovaný model kože vytvorený s bunkami ľudskej pokožky. Napriek tomu sa niektoré zdravotnícke orgány môžu rozhodnúť, že pri niektorých kozmetických prípravkoch vykonajú testy na zvieratách, ako sa to stále deje v Číne. Spoločnosť L'Oréal sa už viac ako 10 rokov aktívne zapája do spolupráce s čínskymi orgánmi a vedcami s cieľom rozpoznať alternatívne metódy testovania a umožniť, aby kozmetické právne predpisy smerovali k úplnému zrušeniu testovania na zvieratách.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/a-masik-oldal", "name": "nase zavazky" } } ] }