Kyselina hyalurónová

Zázračná hydratačná molekula, ktorá bojuje proti starnutiu a vráskam, a dokonale sa hodí aj pre citlivú pleť. Spievať ódy tu jednoducho nestačí: kyselina hyalurónová je superhrdinka v oblasti starostlivosti o pleť!
Všetci sme počuli o injekčných výplniach kyselinou hyalurónovou. Vedeli ste však, že sa v našej pokožke prirodzene vyskytuje? Ide o základnú súčasť zamše, ktorá hydratuje pokožku, aby bola dlhšie mladistvá a žiarila. Práve vďaka kyseline hyalurónovej je mladšia pokožka prirodzene vypnutá. Kyselina hyalurónová funguje ako špongia, ktorá zadržiava vodu. Vďaka tomu dokáže pokožku hydratovať. Preto na suchej a citlivej pokožke dokáže hotové divy. Hydratáciou pokožky pomáhame jej bunkám regenerovať a obnovovať hydrolipidovú rovnováhu. Pokožka, ktorej chýba voda, môže pôsobiť fľakato, napäto a môže svrbieť. Kyselina hyalurónová zanecháva príjemný pocit pružnej pokožky. S vekom bohužiaľ prirodzená hladina kyseliny hyalurónovej klesá. Naša pokožka je suchšia, mdlejšia a krehkejšia. A práve vtedy prichádzajú na rad produkty starostlivosti o pleť s obsahom kyseliny hyalurónovej, aby doplnili v koži jej zásoby a pleť opäť vyzerala vypnutá. Pôsobivá omladzujúca sila kyseliny hyalurónovej má v našich kúpeľniach svoje hrdé a prestížne miesto!
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.sk/kyselina-hyaluronova-aktivna-hydratacna-latka" } { "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/beauty-news", "name": "Beauty News" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/kyselina-hyaluronova-aktivna-hydratacna-latka", "name": "Kyselina hyaluronova-aktivna hydratacna latka" } } ] }