Jen Mobile Final

L'ORÉAL PARIS S RADOSŤOU OZNAMUJE, ŽE SA KENDALL JENNER STALA NOVOU GLOBÁLNOU AMBASÁDORKOU

Kozmetická značka číslo jedna na svete, L'Oréal Paris, s radosťou oznamuje spoluprácu so svetovou supermodelkou, Kendall Jenner. Je to nepochybne jedno z najväčších oznámení v oblasti krásy.

Kendall je silná, vplyvná a talentovaná mladá žena, ktorá neprestáva ohromovať nielen generáciu Z. Je to kultová postava módneho priemyslu, podnikateľka a mediálna ikona, ktorú na sociálnych sieťach sleduje viac ako 350 miliónov ľudí a stala sa tak vzorom nielen pre svoju generáciu.

ZOZNÁMTE SA S KENDALL JENNER

Kendall Jenner sa narodila v Los Angeles v roku 1995 a stala sa jednou z najúspešnejších svetových supermodeliek a jednou z najvplyvnejších žien na svete. Kendall spolu so svojimi sestrami vyrastala od roku 2007 v prítomnosti televíznych kamier, vďaka reality show "Keeping up with the Kardashians", ktorá dokumentuje život jej rodiny. S modelovaním začala v 13 rokoch a už v 22 rokoch dosiahla status supermodelky, ktorá sa objavuje na mólach pre najväčšie módne domy a spolupracuje s najvplyvnejšími svetovými značkami. Dnes je Kendall symbolom a ikonou ženskej emancipácie.

SYMBOL SESTERSTVA

Kendall, ako súčasť rodiny, vedenej silnou ženou, ktorá prerazila novú cestu a definovala úspech pre moderný svet, je príkladom solidarity a sesterského puta. Mimo záberov kamier si každá členka rodiny razí svoju vlastnú cestu a zároveň podporuje ostatných. Všetky dámy z rodiny Kardashian a Jenner vzali svoju identitu a osud do svojich rúk, vytvorili svoje jedinečné príbehy a zároveň ukázali, ako ženy môžu rásť spoločne a vzájomne sa na svojej ceste podporovať.

“Značka L'Oréal Paris je poctená, že môže oznámiť partnerstvo s jednou z najvplyvnejších žien sveta. Je to významný krok v rámci nášho poslania posilniť postavenie všetkých žien, kdekoľvek na svete. Kendall Jenner by pravdepodobne mohla byť rovnako úspešná aj v akejkoľvek inej dobe, ale jej hodnotu, voľby i jej imidž by mali tendenciu určovať alebo dokonca kontrolovať iní. Ale Kendall Jenner nedefinuje nikto iný než Kendall Jenner. Je zosobnením toho, čo generácia Z predstavuje: má vlastnú identitu, s hrdosťou sa rozvíja a inšpiruje ostatných k tomu istému.”

Delphine Viguier-Hovasse

globálna prezidentka L'Oréal Paris

Vignettes  Spoke

IMAGE VO VLASTNÝCH RUKÁCH

Kendall je šéfredaktorkou svojej vlastnej globálnej mediálnej platformy, ktorú sleduje 350 miliónov ľudí naprieč rôznymi sociálnymi platformami. Obsah vytvára len podľa svojich predstáv a inšpiruje tak k autenticite ženy po celom svete. Dnes má Kendall dvanásty najsledovanejší účet na Instagrame a má skutočne svoju hodnotu vo svojej vlastnej réžii.

ŽENA, KTORÁ ZA TO STOJÍ

Kendall Jenner, ktorá vdýchla život tomu, o čom sa mnohým ani nesnívalo, sa stala ikonou a skutočným symbolom globálneho úspechu. V priebehu rokov využila supermodelka svojho postavenia a platformy na to, aby otvorene prehovorila o bojoch s duševným zdravím a úzkosťami. Jej úprimnosť pomohla odštartovať konverzáciu medzi miliónmi mladých žien a dievčat, ktoré ju obdivujú a ktoré denne čelia potenciálnemu nebezpečenstvu sociálnych sietí. Samotné vedomie, že Kendall Jenner tiež bojuje s neistotou, umožňuje dievčatám otvoriť diskusiu o vlastných problémoch a podporovať sa navzájom počas svojej cesty k sebaláske.

“Som veľmi poctená, že môžem byť súčasťou sesterstva úžasných, silných a mocných žien a že môžem povedať tie ikonické slová: "My za to stojíme". Čelila som rovnakým pochybnostiam ako ktokoľvek z mojej generácie a trvalo mi, kým som dospela a uvedomila si svoju hodnotu. Pripojenie sa k rodine L'Oréal Paris a príležitosť zosobniť všetko, čo značka predstavuje, je pre mňa ako splnenie môjho poslania.”

Kendall Jenner
 

KENDALL JENNER LOOKS

TRY NOW

  • Virtual Makeup Try On

    Vyskúšajte stovky dekoratívnych produktov virtuálne a nájdite svoj správny odtieň

    Vyskúšajte
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/kendall-jenner-new-loreal-paris-ambassador", "name": "kendall jenner new loreal paris ambassador" } } ] }