KYSELINA HYALURÓNOVÁ, TERAZ AJ VO VLASOVEJ STAROSTLIVOSTI. OBJAVTE NOVÝ RAD ELSEVE HYALURON PLUMP OD L‘ORÉAL PARIS

Kyselina hyalurónová je v starostlivosti o pleť už zlatým štandardom. Rovnako ako pleť tváre môžu z jej vlastností ťažiť tiež pokožka hlavy aj vlasové vlákno. Aké sú prejavy dehydratovaných vlasov a netýka sa tento problém aj vás?
Na tieto otázky odpovedá Michaela Blaško, kožná lekárka, primárka estetickej dermatológie Interklinik v Bratislave. Pozrite si rozhovor vo videu nižšie.

Čím sa prejavujú dehydratované vlasy? Mdlým, vyčerpaným vzhľadom ako bez života, ktorý naznačuje, že potrebujú intenzívnu dávku hydratácie.
Predstavujeme nový Elseve Hyaluron Plump, rad starostlivosti o dehydratované vlasy od L'Oréal Paris s obsahom kyseliny hyalurónovej. Výsledok? Zdravo vyzerajúce, pružné vlasy plné života, hydratované na 72 hodín a 2x plnšie* bez zaťaženia.

* Inštrumentálne testy šampónu a balzamu z tohto radu.

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Kyselina hyalurónová patrí medzi najobľúbenejšie ingrediencie kozmetického priemyslu a v rámci starostlivosti o pleť predstavuje už zlatý štandard. Najnovšie prichádza kyselina hyalurónová aj do oblasti vlasovej starostlivosti. Rovnako ako pleť môže z jej vlastností ťažiť tiež pokožka hlavy. Zabraňuje totiž dehydratácii, posilňuje kožnú bariéru, pomáha pri starostlivosti o citlivý typ vlasovej pokožky, a zároveň je prospešná aj pre samotné vlasové vlákno. Nedokáže síce preniknúť priamo dovnútra vlasu, avšak vďaka svojej prirodzenej afinite priľne k vlasom a pôsobí ako ošetrujúca hydratačná zložka, ktorá uľahčuje česanie a „kĺzanie“ hrebeňa po vlasoch.

JEDINEČNÝ HYDRATAČNÝ RITUÁL

KROK 1: Na vlhké vlasy naneste najprv hydratačný šampón Hyaluron Plump, ktorý vmasírujte do pokožky hlavy a následne zmyte. Šampón vlasy starostlivo umyje a dodá hydratáciu pokožke i vlasovým vláknam.

KROK 2: Hydratačný balzam Hyaluron Plump naneste len do dĺžok vlasov a opláchnite. Okrem dôkladnej hydratácie uľahčuje tiež rozčesávanie a „kĺzanie“ hrebeňa po vlasoch.

KROK 3: Na skutočne intenzívnu hydratáciu použite 1 až 2x týždenne hydratačnú masku Hyaluron Plump. Maska sa používa vždy po umytí vlasov šampónom, má gélovú konzistenciu a príjemnú kvetinovú vôňu.

KROK 4: HYDRATAČNÉ SÉRUM S 2 % HYALURÓNOVÝM OŠETRUJÚCIM KOMPLEXOM

Ktorý produkt z tohto radu však rozhodne nesmiete prehliadnuť? Hydratačné sérum s 2 % hyalurónovým ošetrujúcim komplexom v spreji s krémovou konzistenciou, ktoré okamžite zväčšuje priemer vlasového vlákna o 9 %, pričom vlasy zanecháva 10x viac hydratované a to až na 72 hodín**!

Hydratačné sérum sa nanáša na suché alebo mokré vlasy. Výsledkom sú pružné, hydratované a hebké vlasy, navyše s príjemnou vôňou, ktorá kombinuje kvetinové tóny so sladkou vanilkou.

** Inštrumentálne testy séra z tohto radu.