KYSELINA HYALURÓNOVÁ, TERAZ AJ VO VLASOVEJ STAROSTLIVOSTI. OBJAVTE NOVÝ RAD ELSEVE HYALURON PLUMP OD L‘ORÉAL PARIS

Kyselina hyalurónová je v starostlivosti o pleť už zlatým štandardom. Rovnako ako pleť tváre môžu z jej vlastností ťažiť tiež pokožka hlavy aj vlasové vlákno. Aké sú prejavy dehydratovaných vlasov a netýka sa tento problém aj vás?
Na tieto otázky odpovedá Michaela Blaško, kožná lekárka, primárka estetickej dermatológie Interklinik v Bratislave. Pozrite si rozhovor vo videu nižšie.
Čím sa prejavujú dehydratované vlasy? Mdlým, vyčerpaným vzhľadom ako bez života, ktorý naznačuje, že potrebujú intenzívnu dávku hydratácie.
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.sk/elseve-hyaluron-plump" }
Predstavujeme nový Elseve Hyaluron Plump, rad starostlivosti o dehydratované vlasy od L'Oréal Paris s obsahom kyseliny hyalurónovej. Výsledok? Zdravo vyzerajúce, pružné vlasy plné života, hydratované na 72 hodín a 2x plnšie* bez zaťaženia.

* Inštrumentálne testy šampónu a balzamu z tohto radu.
{ "@context": "https://schema.org/", "@type": "WebPage", "speakable": { "@type": "SpeakableSpecification", "cssSelector": ["speakable-content"] }, "url": "https://www.lorealparis.sk/elseve-hyaluron-plump" }

KYSELINA HYALURÓNOVÁ

Kyselina hyalurónová patrí medzi najobľúbenejšie ingrediencie kozmetického priemyslu a v rámci starostlivosti o pleť predstavuje už zlatý štandard. Najnovšie prichádza kyselina hyalurónová aj do oblasti vlasovej starostlivosti. Rovnako ako pleť môže z jej vlastností ťažiť tiež pokožka hlavy. Zabraňuje totiž dehydratácii, posilňuje kožnú bariéru, pomáha pri starostlivosti o citlivý typ vlasovej pokožky, a zároveň je prospešná aj pre samotné vlasové vlákno. Nedokáže síce preniknúť priamo dovnútra vlasu, avšak vďaka svojej prirodzenej afinite priľne k vlasom a pôsobí ako ošetrujúca hydratačná zložka, ktorá uľahčuje česanie a „kĺzanie“ hrebeňa po vlasoch.

JEDINEČNÝ HYDRATAČNÝ RITUÁL

KROK 1: Na vlhké vlasy naneste najprv hydratačný šampón Hyaluron Plump, ktorý vmasírujte do pokožky hlavy a následne zmyte. Šampón vlasy starostlivo umyje a dodá hydratáciu pokožke i vlasovým vláknam.

KROK 2: Hydratačný balzam Hyaluron Plump naneste len do dĺžok vlasov a opláchnite. Okrem dôkladnej hydratácie uľahčuje tiež rozčesávanie a „kĺzanie“ hrebeňa po vlasoch.

KROK 3: Na skutočne intenzívnu hydratáciu použite 1 až 2x týždenne hydratačnú masku Hyaluron Plump. Maska sa používa vždy po umytí vlasov šampónom, má gélovú konzistenciu a príjemnú kvetinovú vôňu.

KROK 4: HYDRATAČNÉ SÉRUM S 2 % HYALURÓNOVÝM OŠETRUJÚCIM KOMPLEXOM

Ktorý produkt z tohto radu však rozhodne nesmiete prehliadnuť? Hydratačné sérum s 2 % hyalurónovým ošetrujúcim komplexom v spreji s krémovou konzistenciou, ktoré okamžite zväčšuje priemer vlasového vlákna o 9 %, pričom vlasy zanecháva 10x viac hydratované a to až na 72 hodín**!

Hydratačné sérum sa nanáša na suché alebo mokré vlasy. Výsledkom sú pružné, hydratované a hebké vlasy, navyše s príjemnou vôňou, ktorá kombinuje kvetinové tóny so sladkou vanilkou.

** Inštrumentálne testy séra z tohto radu.

{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/elseve-hyaluron-plump", "name": "elseve hyaluron plump" } } ] }