Revitalift Nočné sérum s retinolom, 30 ml

Nočné sérum s čistým retinolom aj na hlboké vrásky. Naša najvyššia koncentrácia čistého retinolu.

Informácie o produkte
Okamžite: Pleť je hydratovaná, pružná a vyzerá hladšie.
Za 1 mesiac: Textúra pleti je jemnejšia, vyzerá mladšie a žiarivejšie.
Za 4 mesiace: Viditeľná redukcia hlbokých vrások o 36 %.
Zloženie
  • Retinol

    Retinol (známy aj ako vitamín A) je molekula, ktorú sa prirodzene nachádza v rastlinnom svete. Je lipofilná, ukladá sa v pečeni a koži. Retinol je jednou zo základných molekúl, ktoré využívajú dermatológovia pri korekcii prejavov starnutia, vrátane povrchových a hlbokých vrások či nehomogénnych porúch vzhľadu a pigmentácie pleti. Má vysokú účinnosť, občas býva menej tolerovaný citlivou pleťou. Pôsobí tak, že urýchľuje obnovu epidermálnych buniek a posilňuje štruktúru pokožky. Značka L'Oréal Paris ho používa vo forme pro-retinolu, molekuly, ktorá je vhodná pre všetky typy pokožky vrátane citlivej, a ktorá je schopná sa biologicky premeniť na retinol.

RETINOL predstavuje top ingredienciu na korekciu vrások odporúčanú dermatológmi.
Použitie
Večer aplikujte 3–4 kvapky na čistú, suchú pokožku pred nanesením pleťového krému. Ráno vždy použite ochranný prípravok minimálne s OF 20.
1. TÝŽDEN: Použite počas 2 večerov v týždni.
2. TÝŽDEN: Používajte každý druhý večer.
3. TÝŽDEN: Používajte každý večer podľa znášanlivosti.
V priebehu používania rutinou môžete bežne zaznamenať počiatočné začervenanie, štípanie ci suchosť. V takom prípade produkt niekoľko dní nepoužívajte, následne ho aplikujte menej často. Pokiaľ sa prejaví silné a pretrvávajúce podráždenie, prestaňte produkt používať a poraďte sa s lekárom. Vyhýbajte sa slnečnej expozícii. Zabráňte styku s ocami a perami, pri kontakte ich dôkladne vypláchnite vodou.
Nepoužívajte spolu s inými produktmi s obsahom retinolu.
Sociálny a environmentálny vplyv

Značka L'Oréal Paris sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám. Metodológia výpočtov je schválená nezávislými vedeckými expertmi a dáta sú overené nezávislou audítorskou spoločnosťou Bureau Veritas.

SCORE B

Uhlíková stopa

10g1 Uhlíková stopa - na dávku 1 použitia:
145g na 10mL

Vodná stopa

0.52 Vodná stopa - na dávku 1 použitia:
6.5 na 10mL

Výrobné podmienky

Vyrobené v Nemecku v zodpovednom závode
Obnova odpadu: 100%
Obnoviteľné zdroje energie: >99%

Environmentálny vplyv obalu produktu

Certifikované: 100%
Časť z recyklovateľného materiálu3 : 40%
Recyklovateľné4 :
Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie Nie

Sociálny vplyv produktov

Ingrediencie a zloženie tohto produktu sa získavajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať základné princípy pracovných noriem OSN.

1 Gramy ekvivalentu CO2 (priemer kategórie "starostlivosť o pleť" = 9.6g)
2 Index vody vrátane kvality vody + nedostatku vody (m3) - priemer kategórie "starostlivosť o pleť" = 1.9
3 Okrem uzatváracieho systému
4 Pokyny na recykláciu sa môžu líšiť v jednotlivých krajinách

Objavte našu metodiku hodnotenia a čo všetko robíme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.

Revitalift
Nočné sérum s retinolom, 30 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/starostlivost-o-plet", "name": "Starostlivosť o pleť" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/starostlivost-o-plet/starostlivost-o-tvar", "name": "Starostlivosť o tvár" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/starostlivost-o-tvar/revitalift", "name": "Revitalift" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/revitalift/nocne-serum-s-retinolom", "name": "Nocni serum s retinolem" } } ] }