Brilliant Signature 302 Be Outstanding

Lesklé rúže Brilliant Signature od L´Oréal Paris s intenzívnou pigmentáciou a ultratenkou textúrou pre ľahký pocit na vašich perách.

Údaje o produkte
Vysoký lesk s ultraľahkým a príjemným pocitom na vašich perách. Už žiaden pocit zlepených pier. Žiarivé a intenzívne farby.
Zloženie
  • Pro-Retinol

    Pro-retinol (retinylpalmitát alebo provitamín A) je stabilný derivát retinolu, ktorý je schopný ukladať sa v epiderme a je vhodný pre citlivú pleť. Touto cestou sa v pokožke postupne premieňa na retinol. Pomáha zlepšovať epidermálnu štruktúru a podporuje jej regeneráciu, aby sa znížil výskyt povrchových vrások a tmavých škvŕn. Pro-Retinol je jednou z hlavných zložiek produktov RevitaLift proti vráskam a na spevnenie pleti a RevitaLift Cicacreme.

OCTYLDODECANOL ●AQUA / WATER ●TRIMETHYLSILOXYPHENYL DIMETHICONE ●ETHYLCELLULOSE ●SORBITAN STEARATE ●ALCOHOL ●CETYL ALCOHOL ●PHENOXYETHANOL ●SODIUM LAURYL SULFATE ●SUCROSE COCOATE ●HYDROXYPROPYL GUAR ●CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE ●SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ●CALCIUM SODIUM BOROSILICATE ●LINALOOL ●ALUMINA ●MAGNESIUM SILICATE ●ALUMINUM HYDROXIDE ●BARIUM SULFATE ●TIN OXIDE ●SILICA ●PARFUM / FRAGRANCE ●
Použitie
302 Be Outstanding
Brilliant Signature
302 Be Outstanding