Brilliant Signature 302 Be Outstanding

Údaje o produkte
Lesklé rúže Brilliant Signature od L´Oréal Paris s intenzívnou pigmentáciou a ultratenkou textúrou pre ľahký pocit na vašich perách.

Vysoký lesk s ultraľahkým a príjemným pocitom na vašich perách. Už žiaden pocit zlepených pier. Žiarivé a intenzívne farby.
Zloženie
  • Pro-Retinol

    Pro-retinol (retinylpalmitát alebo provitamín A) je stabilný derivát retinolu, ktorý je schopný ukladať sa v epiderme a je vhodný pre citlivú pleť. Touto cestou sa v pokožke postupne premieňa na retinol. Pomáha zlepšovať epidermálnu štruktúru a podporuje jej regeneráciu, aby sa znížil výskyt povrchových vrások a tmavých škvŕn. Pro-Retinol je jednou z hlavných zložiek produktov RevitaLift proti vráskam a na spevnenie pleti a RevitaLift Cicacreme.

OCTYLDODECANOL ●AQUA / WATER ●TRIMETHYLSILOXYPHENYL DIMETHICONE ●ETHYLCELLULOSE ●SORBITAN STEARATE ●ALCOHOL ●CETYL ALCOHOL ●PHENOXYETHANOL ●SODIUM LAURYL SULFATE ●SUCROSE COCOATE ●HYDROXYPROPYL GUAR ●CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE ●SYNTHETIC FLUORPHLOGOPITE ●CALCIUM SODIUM BOROSILICATE ●LINALOOL ●ALUMINA ●MAGNESIUM SILICATE ●ALUMINUM HYDROXIDE ●BARIUM SULFATE ●TIN OXIDE ●SILICA ●PARFUM / FRAGRANCE ●
Použitie
302 Be Outstanding
Brilliant Signature
302 Be Outstanding
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/make-up", "name": "Make-up" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/make-up/licenie-pier", "name": "Líčenie pier" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/licenie-pier/brilliant-signature", "name": "Brilliant Signature" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/brilliant-signature/brilliant-signature-302-be-outstanding", "name": "Rtenka 302" } } ] }