We use cookies to improve your user experience by showing you relevant content or by remembering your answers to questions in tools like Beauty Genius and to understand how our website is used.
Close
Current site: website_MasterSK
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Slovak (Slovakia) : slovenčina (Slovenská republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Leila Bekhti

Leila Bekhti

Leïla Bekhti začala svoju filmovú kariéru takmer náhodou a jej prvé kroky pred kamerou zaznamenal Kim Shapiron vo filme "Sheitan" v roku 2005 po boku Vincenta Cassela. jej výkon bol neprehliadnuteľný a čoskoro si začala získavať úlohy v množstve filmov. V roku 2005 hrala rolu Leïly v televíznom filme "Harkis". V roku 2006 dostala úlohu Zarky vo filme "Paris Je T’Aime". V tom istom roku hrala tiež vo filme "Mauvaise Foi". Roky 2008 a 2009 zaznamenávajú zvrat v jej kariére, kedy bola ocenená za dve vedľajšie úlohy: dcéru banditu vo filme Jeana Françoisa Richeta "Verejný nepriateľ" (Mesrine) a za rolu Djamily vo filme "Prorok" (A Prophet) od Jacquesa Audiarda. Film získal viaceré ocenenia na slávnostnom ceremoniáli odovzdávania cien César a umožnil mladej herečke vystúpiť na červenom koberci na Filmovom festivale v Cannes v roku 2009.

V roku 2009 sa Leïla stretla s Géraldine Nakache, ktorá pre ňu napísala jej prvú rolu v celovečernom filme "Zlaté dievčatá" (Tout Ce Qui Brille). Bekhti vo filme zažiarila a rýchlo si získala srdcia Francúzov. Za úlohu vo filme si získala titul "najsľubnejšej herečky" od francúzskeho filmového priemyslu a v roku 2011 cenu César - čo jasne dokazuje, že objavili jej talent.

Pamätám sa, že reklamy a produkty L´Oréal boli súčasťou môjho života ešte, keď som bola malá. Pripojiť sa k tomuto tímu snov a dostať šancu osobne povedať "Pretože ja za to stojím" je skrátka úžasné.

All Ambassadors

Subscription

Thank you for your interest in the L’Oréal Paris.
Your subscription has been entered.
In a few minutes you will receive our latest Newsletter on your email.

Unsubscription

You have just asked to unsubscribe to our newsletter
on the follow email: [email protected]
To confirm, please click on ‘unsubscribe’ link

Cursor-details