Micelární voda Micelárna voda pre normálnu až zmiešanú pleť 400 ml

Micelárna voda odstraňuje mejkap a čistí pokožku.

Údaje o produkte
Pre normálnu až zmiešanú pleť. Hypoalergénne, bez parfumácie a ethanolu. Testované pod dohľadom dermatológov a oftalmológov. Odstraňuje make-up, čistí a upokojuje. Fľaštička s objemom 400 ml.
Zloženie
Aqua / Water, Hexyleneglycol, Poloxamer 184, Disodiumcocoamphodiacetate, Disodium Edta, Polyaminopropyl Biguanide. (F.I.L. B165931/2).
Použitie
1. Ráno a večer naneste na odličovací tampón. 2. Otrite celú tvár. Nie je nutné silne trieť ani oplachovať. 3. Jemne pritlačte na riasy, viečka a pery a ľahko otrite.
Sociálny a environmentálny vplyv

Značka L'Oréal Paris sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám. Metodológia výpočtov je schválená nezávislými vedeckými expertmi a dáta sú overené nezávislou audítorskou spoločnosťou Bureau Veritas.

SCORE B

Uhlíková stopa

6g1 Uhlíková stopa - na dávku 1 použitia:
11g na 10mL

Vodná stopa

2.62 Vodná stopa - na dávku 1 použitia:
5.1 na 10mL

Výrobné podmienky

Vyrobené v Poľsku v zodpovednom závode
Obnova odpadu: 100%
Obnoviteľné zdroje energie: 46%

Environmentálny vplyv obalu produktu

Certifikované: 0%
Časť z recyklovateľného materiálu3 : 29%
Recyklovateľné4 :
Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie Nie

Sociálny vplyv produktov

Ingrediencie a zloženie tohto produktu sa získavajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať základné princípy pracovných noriem OSN.

1 Gramy ekvivalentu CO2 (priemer kategórie "odličovací prípravok" = 21g)
2 Index vody vrátane kvality vody + nedostatku vody (m3) - priemer kategórie "odličovací prípravok" = 9.3
3 Okrem uzatváracieho systému
4 Pokyny na recykláciu sa môžu líšiť v jednotlivých krajinách

Objavte našu metodiku hodnotenia a čo všetko robíme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.

Micelární voda
Micelárna voda pre normálnu až zmiešanú pleť 400 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/starostlivost-o-plet", "name": "Starostlivosť o pleť" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/starostlivost-o-plet/starostlivost-o-tvar", "name": "Starostlivosť o tvár" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/starostlivost-o-plet/micelarni-voda", "name": "Micelární voda" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/micelarni-voda/micelarna-voda-pre-normalnu-az-zmiesanu-plet-400-ml", "name": "Micelarna voda pre normalnu az zmiesanu plet" } } ] }