Close
Current site: website_MasterSK
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Slovak (Slovakia) : slovenčina (Slovenská republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Pripravte pleť na príchod jari. S cukrovými Scrubmi to ide ľahko!

Pripravte pleť na príchod jari. S cukrovými Scrubmi to ide ľahko!

Dosť bolo premrznutým dňom, je na čase začať vítať jar! Verte, že vaša pleť ocení príchod teplého počasia rovnako ako vy. Prečítajte si, ako sa zbaviť suchej a mdlej pleti a dodať jej zdravý, rozžiarený vzhľad.

Keďže je jar obdobím celkovej obnovy, je na čase dopriať unavenej pleti špeciálnu starostlivosť v podobe vhodného scrubu. Než sa do exfoliácie pustíte, priblížime vám, ako celý proces funguje a čomu by ste sa mali vyhnúť. Pri použití scrubu dochádza k obrusovaniu odumretých kožných buniek z povrchu pokožky a výsledkom je obnovená a na dotyk jemná pleť. Ak sa zameriame na to, ako často scrub používať, záleží predovšetkým od typu vašej pleti. Všeobecne sa však odporúča exfoliácia maximálne trikrát do týždňa.

Ste pripravená vyskúšať jeden zo Smooth Sugars Scrubov? Vyberte si z troch druhov sladkých pomocníkov od L'Oreal Paris. Základ všetkých je tvorený jedinečnou kombináciou troch prírodných cukrov pre účinnú, ale zároveň šetrnú exfoliáciu. Okrem toho ich môžete použiť aj na pery na zjemnenie a vyhladenie.

GLOW SCRUB na rozjasnenie pleti

Zloženie obohatené o hroznový olej plný vitamínu E známy svojou schopnosťou rozjasniť pleť a ďalšie ingrediencie ako sú tradičné monoï olej pôvodom z Tahiti a prášok z acai bobúľ pleť hydratujú a navracajú jej uhladenú a na pohľad zdravú textúru.

CLEAR SCRUB na odstránenie čiernych bodiek

Hviezdnou ingredienciou Smooth sugars cukrového scrubu sú semienka kivi, ktoré v kombinácii s mätovým olejom a citrónovým esenciálnym olejom dokonale vyčistia póry a zbavia pleť nedokonalostí. Ľahká svieža textúra sa pri kontakte s pleťou rozohreje, čím dochádza k znásobeniu účinnosti scrubu.

NOURISH SCRUB na vyhladenie a výživu pleti

Kakaové maslo je bohaté na esenciálne mastné kyseliny a nielenže upokojuje suchú pleť, navyše dodáva Smooth sugars scrub zamatovo jemnú textúru a nezameniteľnú čokoládovú vôňu. Kokosový olej a kakaové zrná pleť vyživujú a zbavujú odumretých kožných buniek.

Všetky články

Subscription

Thank you for your interest in the L’Oréal Paris.
Your subscription has been entered.
In a few minutes you will receive our latest Newsletter on your email.

Unsubscription

You have just asked to unsubscribe to our newsletter
on the follow email: [email protected]
To confirm, please click on ‘unsubscribe’ link

Cursor-details