We use cookies to improve your user experience by showing you relevant content or by remembering your answers to questions in tools like Beauty Genius and to understand how our website is used.
Close
Current site: website_MasterSK
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Slovak (Slovakia) : slovenčina (Slovenská republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Počuli ste už o cukrovom scrube?

Počuli ste už o cukrovom scrube?

Možno, že už ste scrub niekedy používali. Pravdou je, že scrub je jedným z najpopulárnejších pleťových produktov dnešnej doby, rovnako ako odličovacie prípravky, hydratačné krémy a pleťové masky. Vedeli ste ale, že existuje hneď niekoľko druhov? Prečítajte si o hite súčasnosti - sladkom pokušení v podobe cukrového scrubu.

Čo je to cukrový scrub?
Začneme pekne od začiatku. Scruby sa používajú na odstránenie odumretých kožných buniek, čím dochádza k obnove štruktúry pleti, ktorá tak vyzerá zdravo a sviežo. Scrubov existuje celý rad, jedným z najobľúbenejších je práve cukrový, vytvorený z kryštálikov cukru, ktoré pôsobia ako 100% prírodný exfoliant. Ide o šetrný, ale účinný spôsob exfoliácie, ktorý je vhodné zaradiť do rituálu starostlivosti o pleť dvakrát až trikrát do týždňa.

Aký typ cukrového scrubu je najvhodnejší pre moju pleť?
Ste pripravená zaradiť cukrový scrub do pravidelnej starostlivosti o pleť? Ponúkame vám výber z niekoľkých možností. Značka L'Oréal Paris vytvorila rad sladkých Smooth sugars cukrových scrubov, ktoré v sebe spájajú účinnú zmes troch exfoliačných cukrov prírodného pôvodu na intenzívnu, ale šetrnú exfoliáciu.

CLEAR SCRUB proti čiernym bodkám
Okrem jedinečnej kombinácie cukrov obsahuje aj semienka z kivi a esenciálny olej z mäty a citrónovej šťavy. Dostane vás nielen svojou sladkou vôňou, ale aj príjemnou gélovou textúrou, vďaka ktorej bude jeho použitie skutočne osviežujúcim zážitkom.

NOURISH SCRUB na vyhladenie a výživu pleti
Hlavnými vyživujúcimi ingredienciami tohto Smooth Sugars scrubu sú kakaové maslo, kokosový olej a kakaové zrniečka, ktoré pomáhajú zmierniť suchosť pleti, obnovujú jej ochrannú bariéru a zjemňujú ju. Tento neodolateľný scrub má navyše krásnu čokoládovú vôňu!

GLOW SCRUB na rozjasnenie pleti
Scrub obohatený o olej z hroznových semienok, olej monoï a prášok z acai pomáha rozjasniť pleť a zabraňuje nežiaducemu mdlému vzhľadu. Po použití je pleť hebká, jemnejšia a žiarivejšia.

Ako používať cukrový scrub?
Použitie cukrového scrubu je jednoduché, stačí naniesť malé množstvo produktu na suchú vyčistenú pleť a jemne vmasírovať po celej ploche tváre okrem citlivého očného okolia. Po chvíli namočte končeky prstov a pleť nimi masírujte ešte tak dlho, kým sa cukrové čiastočky na pleti nerozpustia. Na záver celú tvár opláchnite a jemne osušte uterákom.

TIP PRE VÁS: Smooth sugars Cukrové scruby môžete použiť aj na pery, zanechajú ich krásne jemné a šťavnaté!

Všetky články
Cursor-details