Urobte si analýzu pleti ako expert!

Predstavujeme Skin Genius: s Alom a podporou dermatológov. Náš najnovší online nástroj vyhodnocuje starnutie pokožky pomocou vášho telefónu či počítačovej kamery a odporučí rutinu starostlivosti o pleť priamo na mieru.

Na základe viac ako 30 rokov spracovávania údajov a vývoja klinických atlasov s 10 000 fotografiami žien, sa táto služba môže pochváliť až 95 % mierou zhody s diagnostikou od odborníkov na pokožku, takže o presnosti analýzy vašej pleti nemusíte vôbec pochybovať.
Získať svoju vlastnú odbornú rutinu starostlivosti o pleť nebolo nikdy jednoduchšie. Presvedčte sa sami!
Postupujte podľa Evy a získajte odbornú rutinu starostlivosti o pleť. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď sa odlíčite, vlasy si stiahnete dozadu a dáte dolu okuliare. Zároveň si vážime vaše súkromie, a preto po ukončení analýzy budú všetky fotografie zo serveru vymazané.

Skin Genius analyzuje 5 kľúčových znakov pleti:

1 Skin Even Tone
Linky a vrásky
1
Analyzujeme závažnosť 5 rôznych typov liniek, vrások a záhybov, ktoré sa začínajú tvoriť s vekom: linky na čele, glabelárne vrásky (medzi obočím), periorbitálne vrásky (okolo očí), nazolabiálne ryhy (línie úsmevu) a tzv. marionetové linky (v kútikoch vašich úst).
2 Skin Radiance
Jas
2
Skúmame, ako sa svetlo odráža na vašich lícach - miestach, kde najlepšie vidno jas - a ktoré sú zvyčajne postihnuté dehydratáciou pleti, vráskami, rozšírenými pórmi, začervenaním a viditeľnými škvrnami.
3 Skin Pore Quality
Pevnosť
3
Skúmame silu pružnosti vašej pokožky v dvoch oblastiach tváre, kde sa pokožka zvyčajne s vekom začína uvoľňovať: horné líca (nazolabiálne ryhy) a spodné kontúry (spodná ptóza).
4 Skin Firmness
Stav pórov
4
Hľadáme prítomnosť zväčšených pórov na každej strane nosa, ktoré môžu pochádzať z mastnej pokožky, suchých oblastí, čiernych bodiek alebo ochabnutej pokožky.
5 Skin Wrinkle Resolience
Tón pleti
5
Pri pohľade na jednotnosť pokožky analyzujeme prirodzenú pigmentáciu, ako sú pehy, a zisťujeme zmenu farby na lícach - miestach, ktoré sú najviac vystavené škodlivému vplyvu prostredia a tvorbe tmavých škvŕn. Presvedčte sa sami!