Revitalift Vyplňujúce sérum s kyselinou hyalurónovou 16ml

Vypĺňa vrásky a obnovuje plnosť pleti.

Sérum Revitalift Filler Packshot
PÉČE O PLEŤ Revitalift sérum Packshot Box Front
PÉČE O PLEŤ Revitalift Filler Product Detail
Objavte ampulky s kyselinou hyalurónovou pre 7-dňovú starostlivosť, ktoré pleť vyplnia a intenzívne hydratujú – Podporené klinickými štúdiami: Po 7 ampulkách vyzerá pleť mladšia a viac vyplnená. – Obsahujú kyselinu hyalurónovú, ktorá pomáha pleť vyplniť, vyhladiť a intenzívne hydratovať – Obsahujú vitamín B5 pre výživu a upokojenie pleti – Vek 40+ – 7 ampuliek po 1,3 ml.
Aqua / Water, Glycerin, Alcohol Denat., Dimethicone, Butylene Glycol, Dipropylene Glycol, Silica [Nano] / Silica, Sodium Hyaluronate, Alpinia Galanga Leaf Extract, Carbomer, Methylsilanol/Silicate Crosspolymer, Sodium Hydroxide, Ammonium Polyacryldimethyltauramide / Ammonium Polyacryloyldimethyl Taurate, Dipotassium Glycyrrhizate, Disodium Edta, Capryloyl Salicylic Acid, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Mica, Linalool, Citronellol, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B167703/1).
Sérum s kyselinou hyalurónovou nanášajte na čistú a suchú pleť po vyčistení a pred použitím hydratačného krému. AKO POUŽÍVAŤ AMPULKY NA VYPLNENIE PLETI? 1) Jemným ťuknutím na viečko sa uistite, že sa všetok produkt nahromadil v ampulke 2) Ampulku otvorte miernym tlakom na viečko, kým sa neodlomí 3) Produkt nalejte do dlane a aplikujte na tvár a krk. Nechajte kompletne vsiaknuť a pokračujte bežnou starostlivosťou.