Pure Clay Intenzívne čistiaca maska 50ml

Intenzívna čistiaca maska ​​s tromi očisťujúcimi ílmi a aktívnym uhlím.

Údaje o produkte
Laboratóriá L'Oréal Paris vybrali tri očisťujúce íly a spojili ich s aktívnym uhlím, ktoré pôsobí ako magnet na nečistoty. Krémové zloženie pôsobí intenzívne na póry a zanecháva pleť čistú a jasnú. Okamžité, dlhodobé a viditeľné výsledky Po prvom použití: pleť je čistejšia a jasnejšia. Po prvom týždni: pleť je na pocit sviežejšia a žiarivejšia. Po každom použití: pleť dýcha a žiari krásou.
Zloženie
Aqua / Water, Kaolin, Montmorillonite, Lecithin, Polysorbate 20, Butylene Glycol, Propylene Glycol, Oryza Sativa Starch / Rice Starch, Ci 77499 / Iron Oxides, Moroccan Lava Clay, Charcoal Powder, Caprylyl Glycol, Citric Acid, Xanthan Gum, Polyglycerin-10, Polyglyceryl-10 Myristate, Polyglyceryl-10 Stearate, Sodium Dehydroacetate, Phenoxyethanol, Lilool, Limonene, Parfum / Fragrance. (F.I.L. B196439/1).
Použitie
Na čistú pleť celej tváre naneste tenkú vrstvu dvakrát týždenne. Vyhnite sa očiam a perám. Nechajte 5 – 10 minút schnúť, potom zotrite mokrým uterákom alebo zmyte vlažnou vodou. Ak dôjde ku kontaktu s očami, okamžite ich dôkladne vypláchnite.
Pure Clay
Intenzívne čistiaca maska 50ml