Close
Current site: website_MasterSK
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Slovak (Slovakia) : slovenčina (Slovenská republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Stephane Lancien

Stephane Lancien

Skutočný vizionár štýlu, medzinárodný hair stylista & expert L´Oréal Paris, Stéphane Lancien, vytvoril návrhy účesov pre väčšinu kampaní L´Oréal Paris ako aj pre ambasádorky značky, Jennifer Lopez, Blake Lively, Julianne Moore, Frieda Pinto a Jane Fonda, počas Filmového festivalu v Cannes.

A ak by tento prominentný zoznam klientov nestačil, majster vlasových kreácií spolupracuje v rámci svojho remesla na kampaniach tých najslávnejších značiek ako Loewe, Kenzo, Louis Vuitton, Emilio Pucci, Céline a Chloé. Je jednoducho ten najlepší z najlepších!

Stéphane Lancien začal svoju kariéru pred vyše 20 rokmi, študoval na „Ecole des Beaux arts“. Po presťahovaní sa do Paríža, hlavného mesta módy a štýlu, a práci s legendárnym kaderníkom Jeanom Marcom Maniatisom, jeho profil a talent vzrástli tak, že sa začlenil do medzinárodného sveta módy a krásy a stal sa vyhľadávaným kaderníkom po celom svete. Stéphane je stálym členom kreatívnych tímov v časopisoch Vogue Paris, Vogue UK, Elle, Marie Claire, Ten Mgazine a Harper´s Bazaar. Na základe tohto závideniahodného tlačového portfólia nie je žiadnym prekvapením, že majster štýlu spolupracoval s niektorými svetovými, najbrilantnejšími fotografmi a režisérmi, ako sú Peter Lindbergh, Patrick Demarchelier, Kenneth Willardt, a Ellen von Unwerth.

All Experts
FavoritesCtaAdd

Subscription

Thank you for your interest in the L’Oréal Paris.
Your subscription has been entered.
In a few minutes you will receive our latest Newsletter on your email.

Unsubscription

You have just asked to unsubscribe to our newsletter
on the follow email: [email protected]
To confirm, please click on ‘unsubscribe’ link

Cursor-details