Close
Current site: website_MasterSK
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Slovak (Slovakia) : slovenčina (Slovenská republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Soo Joo Park

Soo Joo Park

Kórejská supermodelka, SooJoo Park, je novou senzáciou módnych prehliadok. Jej výrazná osobnosť a odvážny vzhľad si okamžite podmanili módnu scénu, pričom jej nezvyčajný talent nikdy nepostupuje podľa pravidiel.

SooJoo sa narodila v Soule, kde sa vyvinul jej vrodený zmysel pre nezávislú estetiku, a po presťahovaní do Kalifornie v 10 rokoch naplno prevzala diletantský životný štýl západného pobrežia. Vďaka svojmu výraznému štýlu je múzou svojej doby a svet módy jej potenciál okamžite rozpoznal. Po uvedení u renomovaných návrhárov Toma Forda a Karla Lagerfelda sa okamžite stala súčasťou ich prehliadok a hviezdou ich následných kampaní. SooJoo popularita pramení nielen z jej výnimočných vlastností, ale aj z jej dominantnej osobnosti. Je považovaná za neoddeliteľnú súčasť medzinárodných Fashion Weeks, predvádzala napríklad aj pre značky Fendi, Oscar De La Renta či Lanvin. Do jej závideniahodného portfólia sa radia aj obálky magazínov Vogue, Wonderland, Numero a mnoho ďalších.

L’Oréal Paris reprezentuje všetko to, čo chcem sama zastupovať. Inšpirovať a podporovať ženy v tom, aby boli tými najlepšími verziami samých seba.

All Ambassadors

Subscription

Thank you for your interest in the L’Oréal Paris.
Your subscription has been entered.
In a few minutes you will receive our latest Newsletter on your email.

Unsubscription

You have just asked to unsubscribe to our newsletter
on the follow email: [email protected]
To confirm, please click on ‘unsubscribe’ link

Cursor-details