We use cookies to improve your user experience by showing you relevant content or by remembering your answers to questions in tools like Beauty Genius and to understand how our website is used.
Close
Current site: website_MasterSK
Database: web
Content start path: /sitecore/content/MasterTSH
Home node: /sitecore/content/MasterTSH/home
Language: Slovak (Slovakia) : slovenčina (Slovenská republika)
Index : mastertsh_web_index
InstanceInfo configuration: Complete
InstanceInfo site: Complete;
Bianca Balti

Bianca Balti

Vďaka svojmu šibalskému šarmu, svetlým očiam a prirodzeným vyžarovaním je Bianca Balti jednou z najkrajších žien sveta. Ako medzinárodná supermodelka sa objavuje na mólach Fashion Weeks v hlavných mestách módy v každej sezóne a na obálkach všetkých špičkových časopisov. Narodila sa v malej dedinke v talianskom Lombardsku. Mala 20 rokov, keď ju objavili počas letnej brigády v supermarkete. O mesiac neskôr ju objavil celý svet v reklamnej kampani Dolce & Gabbana. Jej krásne našpúlené pery a veľké modré oči veľmi rýchlo očarili tých najväčších svetových návrhárov. V roku 2005 sa pripojila k tímu snov, modelkám Victoria’s Secret.

Jej cestu v roku 2005 skrížil Karl Lagerfeld. Návrhár ju nafotil pre slávny Pirelliho kalendár v roku 2011. Od tej chvíle sa medzi nimi rozvinulo silné puto, talianska kráska sa stala jeho múzou a zúčastňuje sa na módnych prehliadkach Chanel. Dnes je tvárou jeho najnovšej vône Karleidoscope. Po prestávke v súvislosti s narodením jej prvej dcéry, Matildy, Bianca Balti, pokračovala vo svojej kariére a stala sa novou tvárou značky St. John po herečke Angeline Jolie. V roku 2008 vstúpila na strieborné plátno so svojou prvou filmovou úlohou vo filme "Go Go Tales" od režiséra Abela Ferrary. Tým získala príležitosť objaviť sa po prvýkrát na červenom koberci na Filmovom festivale v Cannes. Bianca bola zvolená za taliansku sponzorku detskej asociácie SOS, ktorá má za cieľ pomáhať deťom v núdzi. V júni 2011 slávnostne otvorila prvé detské centrum v Mantove, ktoré poskytuje deťom v núdzi pohotovostnú starostlivosť.

Je to zodpovednosť, môcť povedať všetkým ženám sveta vetu "my za to stojíme"!

All Ambassadors

Subscription

Thank you for your interest in the L’Oréal Paris.
Your subscription has been entered.
In a few minutes you will receive our latest Newsletter on your email.

Unsubscription

You have just asked to unsubscribe to our newsletter
on the follow email: [email protected]
To confirm, please click on ‘unsubscribe’ link

Cursor-details