Barva na vlasy SVĚTLÁ ZLATÁ BLOND Magic Retouch Spray Packshot Open
L'Oréal Paris Barva na vlasy MAGIC RETOUCH SPRAY PŘED A PO SVĚTLÁ BLOND
Presný mikrorozprašovač precízne zacieli na šediny a bohaté farebné pigmenty zaistia dokonale rovnomerné krytie. Náš prvý instantný sprej Magic Retouch na zakrytie odrastov schová šediny a odrasty pri korienkoch pomocou jedinej aplikácie – kedykoľvek, kdekoľvek a akokoľvek to práve potrebujete. Pre dokonalý vzhľad korienkov vlasov stačia 3 sekundy! Dokonale zodpovedá a ladí k obľúbeným odtieňom vlasov, a to vrátane profesionálnych farieb. Od svetlej blond až po čierne vlasy. Vydrží až do umytia vlasov. Jeho ľahučké zloženie nezanecháva stopy na oblečení a pod. Až na 25 aplikácií.
Isobutane, Ethyl Trisiloxane, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Ci 77891 / Titanium Dioxide, Trimethylsiloxysilicate, Triethoxycaprylylsilane, Methyl Trimethicone, Code F.I.L:C179618/1
Pred použitím dôkladne pretrepte. Prípravok držte vo zvislej polohe. Nanášajte na suché vlasy po dokončení stylingu. Prípravok držte približne 10 cm od vlasov a nastriekajte miernym prúdom na korienky. Neaplikujte v dvoch vrstvách. Stačí malé množstvo prípravku. Kým sa začnete vlasov dotýkať, prípravok nechajte zaschnúť.
Preskočiť posuvník: Kompletný rad

Vylepšite pravidelnú starostlivosť o pleť

Doprajte svojmu novému vzhľadu viac lásky