Dekorativní kosmetika na tvář 120 Make-up v tyčince Infaillible Texture
Dekorativní kosmetika na tvář 120 Make-up v tyčince Infaillible Packshot Closed
Dekorativní kosmetika na tvář Infaillible make-up v tyčince Medium Skin Arm Swatch
Dekorativní kosmetika na tvář Infaillible make-up v tyčince Light Skin Arm Swatch
Dekorativní kosmetika na tvář Infaillible make-up v tyčince Dark Skin Arm Swatch
Dekorativní kosmetika na tvář Infaillible make-up v tyčince Product Detail 3
Tvarujúce tyčinky Infaillible Longwear Shaping Stick: prvé vysúvacie tvarujúce tyčinky pre jemné alebo výraznejšie tvarovanie tváre pre vždy dokonalý #selfieready make-up. Make-up v tyčinke Longwear Shaping Stick Make-up je vhodný pre všetky typy pleti. Jeho krémové a pritom ľahučké, vysoko pigmentované zloženie jednoducho a ľahko splynie s pokožkou, možno ho vrstviť a dosiahnuť tak stredné až vysoké krytie a vytvoriť vlastný vzhľad s požadovanou intenzitou, ktorý nebude na pleti pôsobiť neprirodzene. Vďaka zaoblenému tvaru možno aplikovať aj na najmenej dostupné a najdrobnejšie partie tváre. Jeho dĺžka ho umožňuje používať každý deň alebo na cestách, a to bez ohľadu na okolnosti. Pri aplikácii zodpovedajúceho odtieňa na celú tvár dosiahnete zjednotenie pleti. Strategickým partiám možno pomocou svetlejšieho odtieňa dodať objem. Na zoštíhlenie sa zase hodí tmavší odtieň. Nekonečné možnosti tvarovania tváre. K dispozícii v 19 odtieňoch od najsvetlejšieho po najtmavší.
Dimethicone, Octyldodecyl Neopentanoate, Phenyl Trimethicone, Dicaprylyl Carbote, Hydrogeted Jojoba Oil, Nylon-12, Ethylhexyl Methoxycinmate, Hydrogeted Polyisobutene, Silica Dimethyl Silylate [no] /Silica Dimethyl Silylate, Polyethylene, Talc, Disodium Stearoyl Glutamate, Aluminum Hydroxide, Tocopheryl Acetate, Bht, Tocopherol, [+/- May Contain Ci 77891 / Titanium Dioxide, Ci 77491, Ci 77492, Ci 77499 / Iron Oxides, Mica, ] F.I.L B208403/1.
Krytie a zjednotenie pleti: Zvoľte si zodpovedajúci odtieň a naneste v pruhoch tyčinkou po celej tvári. Potom jemne rozotrite a opakovaným nanášaním prispôsobte stupeň krytia. Objem a rozjasnenie: Na strategických tvárových partiách naneste tyčinkou v pruhoch: od oblasti pod očami k lícam, od špičky nosa k čelu, na brade a lícach. Kontúrovanie pre zoštíhlenie: Naneste v pruhoch na hornú časť čela, pod lícne kosti, nad čeľustné kosti. Rozotrite našou hubkou na make-up Infaillible Foundation Blender.
Preskočiť posuvník: Kompletný rad

Vylepšite pravidelnú starostlivosť o pleť

Doprajte svojmu novému vzhľadu viac lásky