Elseve Extraordinary Clay Balzam pre rýchlo sa mastiace vlasy

Náš balzam pre krásne vlasy s ošetrujúcim zložením sa skvelo hodí na starostlivosť o dlhé suché vlasy s mastnými korienkami.

Údaje o produkte
Je to prvýkrát, keď spoločnosť L’Oréal Paris Laboratories skombinovala tri BLAHODÁRNE ÍLY NA VLASY, aby vytvorila prvý rad produktov pre obnovenie dokonalej rovnováhy vlasov. Príjemný pocit hĺbkového čistenia a sviežosti na pokožke vydrží po dobu 72 hodín. Končeky vlasov sú svieže a ľahké. Suchým vlasom dopraje až ku končekom pocit hydratácie a dodá im ladný, voľne splývavý vzhľad. Obnovuje hebkosť, lesk a pružnosť vlasov. Jemná textúra ílu pre čistotu, hydratáciu a krásu vlasov.
Zloženie
Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycine Soja Oil / Soybean Oil, Cetylersters, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Argilla / Magnesium Aluminum Silicate, Chlorhexidine, Dihydrochloride, Salicylic Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl, Salicylate, Montmorillonite, Isopropyl Alcohol, Kaolin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Bht, Citric Acid, Citronellol, Hexylcinnalmal, Glycerin, Parfum / Fragrance (C180281/1).
Použitie
Naneste na mokré vlasy a jemne vmasírujte do pokožky. Potom opláchnite.
Elseve
Extraordinary Clay Balzam pre rýchlo sa mastiace vlasy