Elseve Extraordinary Clay Balzam pre krásne vlasy

Náš balzam pre krásne vlasy s ošetrujúcim zložením sa skvelo hodí na starostlivosť o dlhé suché vlasy s mastnými korienkami.

Kondicionér Extraordinary Clay Elseve Packshot
Péče o vlasy Elseve Clay kondicionér Packshot Back
Péče o vlasy Elseve Clay After Shampoo Texture
Je to prvýkrát, keď spoločnosť L’Oréal Paris Laboratories skombinovala tri BLAHODÁRNE ÍLY NA VLASY, aby vytvorila prvý rad produktov pre obnovenie dokonalej rovnováhy vlasov. Príjemný pocit hĺbkového čistenia a sviežosti na pokožke vydrží po dobu 72 hodín. Končeky vlasov sú svieže a ľahké. Suchým vlasom dopraje až ku končekom pocit hydratácie a dodá im ladný, voľne splývavý vzhľad. Obnovuje hebkosť, lesk a pružnosť vlasov. Jemná textúra ílu pre čistotu, hydratáciu a krásu vlasov.
Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Glycine Soja Oil / Soybean Oil, Cetylersters, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Argilla / Magnesium Aluminum Silicate, Chlorhexidine, Dihydrochloride, Salicylic Acid, Linalool, Benzyl Alcohol, Benzyl, Salicylate, Montmorillonite, Isopropyl Alcohol, Kaolin, Alpha-Isomethyl Ionone, Geraniol, Bht, Citric Acid, Citronellol, Hexylcinnalmal, Glycerin, Parfum / Fragrance (C180281/1).
Naneste na mokré vlasy a jemne vmasírujte do pokožky. Potom opláchnite.