Elseve Color Vive Ošetrujúci šampón

Krémové a bohaté zloženie je ideálne na ochranu a vyživenie farbených vlasov rovnako ako predĺženie intenzity farby.

Údaje o produkte
Veda o farbených vlasoch Opakované umývanie, vystavovanie slnečnému žiareniu, znečistenie a vonkajšie škodlivé vplyvy môžu spôsobiť, že vlasy sa stanú citlivejšie. Farba časom vybledne, stratí svoj lesk a intenzitu. Tajomstvo ochrany farby Laboratóriá L'Oréal vyvinuli zloženie, ktoré pôsobí na všetky tri aspekty farby – intenzitu, žiarivosť a lesk: Udržuje intenzitu farby: Nový šampón Colour-Seal Elixir™ bol vyvinutý pre intenzívnu starostlivosť, ochranu farby pred vyblednutím a udržanie jej intenzity. Chráni vlasy: Zloženie obohatené o filtre UVA a UVB chráni farbené vlasy pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Vlasy sú plné života. Predlžuje žiarivosť: Zloženie s koncentrovanými výživnými látkami vlasy intenzívne vyživuje a zjemňuje ich povrch. Oživuje tak lesk a predlžuje žiarivý efekt.
Zloženie
Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Dimethicone, Coco, Betaine, Sodium Chloride, Glycol Distearate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Cocamide Mipa, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Tocopherol, Sodium Benzoate, S Odium Hydroxide, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Salicylic Acid, Poly(Linseed O Il), Fumaric Acid, Benzophenone, 4, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Linalool, Alpha, Isomethyl Ionone, Carbomer, Geraniol, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Bht, Hexylene Glycol, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C218673/1).
Použitie
Návod na použitie Dôkladne naneste po celej dĺžke vlasov až ku končekom a opláchnite. Ako ďalší krok naneste kondicionér Colour Protect alebo pre ešte lepšiu starostlivosť a ochranu skúste masku Colour Protect. Upozornenie na nebezpečenstvo Ak dôjde k zasiahnutiu očí, okamžite ich dôkladne vypláchnite.
Elseve
Color Vive Ošetrujúci šampón