Elseve Color Vive Ošetrujúci kondicionér

Krémové a bohaté zloženie je ideálne na ochranu a vyživenie farbených vlasov rovnako ako predĺženie intenzity farby.

Údaje o produkte
Veda o farbených vlasoch Opakované umývanie, vystavovanie slnečnému žiareniu, znečistenie a vonkajšie škodlivé vplyvy môžu spôsobiť, že vlasy sa stanú citlivejšie. Farba časom vybledne, stratí svoj lesk a intenzitu. Tajomstvo ochrany farby Nové krémovejšie zloženie umožňujúce jednoduchšie opláchnutie. Laboratóriá L'Oréal vyvinuli zloženie, ktoré pôsobí na všetky tri aspekty farby – intenzitu, žiarivosť a lesk: Udržuje intenzitu farby: Nový kondicionér Colour-Seal Elixir™ bol vyvinutý pre intenzívnu starostlivosť, ochranu farby pred vyblednutím a udržanie jej intenzity. Chráni vlasy: Zloženie obohatené o filtre UVA a UVB chráni farbené vlasy pred vonkajšími škodlivými vplyvmi. Vlasy sú plné života. Predlžuje žiarivosť: Zloženie s koncentrovanými výživnými látkami vlasy intenzívne vyživuje a zjemňuje ich povrch. Oživuje sa tak lesk a predlžuje žiarivý efekt. Dokázané výsledky Intenzívna žiarivá farba: Aj po 28 umytiach sa zachová 80 % pôvodnej žiarivosti farby.* * Inštrumentálny test po aplikácii šampónu, kondicionéru a špeciálneho oleja pre farbené vlasy.
Zloženie
Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Cetyl Esters, Tocopherol, Cocos Nucifera Oil / Coconut Oil, Ethylhexyl Methoxycinnamate, T R I D E C E T H, 6, C H L O R H E X I D I N E Digluconate, Poly(Linseed Oil), Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, L Inalool, B Enzophenone, 4, Amodimethicone, Isopropyl Alcohol, Alpha, Isomethyl Ionone, Geraniol, Citric Acid, Potassium Hydroxide, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Cetrimonium Chloride, Bht, Hexyl Cinnamal, Parfum / Fragrance. (F.I.L. C180176/1).
Použitie
Návod na použitie Dôkladne naneste po celej dĺžke vlasov až ku končekom a opláchnite. Najlepšie výsledky dosiahnete, keď balzam použijete po šampóne Colour Protect, a pre ešte lepšiu starostlivosť a ochranu vyskúšajte masku Colour Protect. Upozornenie na nebezpečenstvo Ak dôjde k zasiahnutiu očí, okamžite ich dôkladne vypláchnite.
Elseve
Color Vive Ošetrujúci kondicionér