Zmývateľné farby L’Oréal Paris Colorista Washout sú prelivy na vlasy ukrývajúce sa vo vlasovej maske. Postupne sa v priebehu jedného až dvoch týždňov vymývajú, takže môžete experimentovať a farbu vlasov meniť podľa nálady. Sú založené na chrómovej krémovej technológii v podobe vlasovej masky, ktorá vlasy jemne zafarbí a súčasne im dopraje ošetrujúcu starostlivosť. S každým umývaním šampónom sa postupne vymýva.
Aqua / Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Amodimethicone, Cetyl Alcohol, Hc Blue no. 15, C12, 15 Alkyl Benzoate, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxyethylcellulose, Sodium Chloride, Sodium Hydroxide, Trideceth, 6, Chlorhexidine Digluconate, Fumaric Acid, Isopropyl Alcohol, Basic Red 51, Citric Acid, Cetrimonium Chloride, (Fil C192642/1).
Pastelové odtiene prelivov Colorista Washout: Navlečte si rukavice a naneste farbu na blond alebo vopred zosvetlené vlasy. Nechajte pôsobiť 15 minút. Ak chcete výraznejší a odolnejší odtieň, nechajte pôsobiť až 20 minút. Ak chcete vytvoriť špeciálny účes, použite na rôzne pramene vlasov rôzne odtiene. Dôkladne vlasy oplachujte, kým voda nie je číra. Vlasy osušte a dolaďte stylingom. Ak chcete vymývanie urýchliť, použite Colorista Remover.