Barber Club Barber Club Hydratačná starostlivosť pre krátku bradu a tvár 50 ml

Každodenná starostlivosť o krátke fúzy a pokožku pod nimi.

Údaje o produkte
Vyrobené špeciálne pre mužov, ktorí nosia bradu alebo fúzy. Objavte hydratačnú starostlivosť o krátku bradu Barber Club od L’Oréal Paris, ktorá je bohatá na esenciálne oleje a ošetruje nielen vašu krátku bradu, ale aj pokožku pod ňou. Pri výrobe neboli použité zložky živočíšneho pôvodu. Ako pôsobí? Pre krátku bradu: Upokojuje príznaky svrbenia a zjemňuje bradu, aby zabezpečila dlhodobý komfort. Pre pokožku tváre: Ľahké zloženie hydratuje pokožku po celý deň bez toho, aby na brade či pokožke zanechalo nepríjemne mastný pocit.
Zloženie
Aqua / Water, Alcohol Denat., Glycerin, Fusanus Spicatus Wood Oil, Cedrus Atlantica Bark Oil, Mentha Piperita Extract / P E P P E R M I N T E X T R Ac T, P E G - 3 0 Dipolyhydrox Ys Tearate, Peg- 60 Hydrogenated Castor Oil, Bis-Peg-18 M E T H Y L E T H E R D I M E T H Y L S I L A N E, E U C A Ly P T U S G Lo B U Lu S L E A F O I L, Tridece Th- 6, Tri E Thanol Amine, Sodium Hyaluronat E, Tri Sodium E Thylened Iamine D Isuccinate, Pentylene Glycol, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Bht, Tocopherol, Tocopheryl Acetate, Salicylic Acid, Linalool, Eugenol, Alpha-Isomethyl Ionone, Coumarin, Limonene, Benzyl Alcohol, Benzyl Salicylate, Parfum / Fragrance.
Použitie
Aplikujte každé ráno po očistení krátkej brady a pokožky. Vytlačte do dlane 1 až 2 kvapky gélu a rozotrite v rukách, aby vznikla emulzia. Jemne vmasírujte rukami do pokožky a krátkej brady. Postupujte od krku smerom nahor, kým sa gél nevsiakne. Zabráňte zasiahnutiu očí.
Sociálny a environmentálny vplyv

Značka L'Oréal Paris sa zaväzuje nepretržite zlepšovať vplyv svojich produktov v priebehu celého ich životného cyklu, vrátane fázy výroby a používania, a poskytnúť vám tak transparentný prístup k týmto informáciám. Metodológia výpočtov je schválená nezávislými vedeckými expertmi a dáta sú overené nezávislou audítorskou spoločnosťou Bureau Veritas.

SCORE B

Uhlíková stopa

7.1g1 Uhlíková stopa - na dávku 1 použitia:
97g na 10mL

Vodná stopa

0.42 Vodná stopa - na dávku 1 použitia:
4.4 na 10mL

Výrobné podmienky

Vyrobené v Nemecku v zodpovednom závode
Obnova odpadu: 100%
Obnoviteľné zdroje energie: >99%

Environmentálny vplyv obalu produktu

Certifikované: 100%
Časť z recyklovateľného materiálu3 : 0%
Recyklovateľné4 :
Doplniteľné alebo vhodné na viacnásobné použitie Nie

Sociálny vplyv produktov

Ingrediencie a zloženie tohto produktu sa získavajú od dodávateľov, ktorí sa zaviazali dodržiavať základné princípy pracovných noriem OSN.

1 Gramy ekvivalentu CO2 (priemer kategórie "starostlivosť o pleť" = 9.6g)
2 Index vody vrátane kvality vody + nedostatku vody (m3) - priemer kategórie "starostlivosť o pleť" = 1.9
3 Okrem uzatváracieho systému
4 Pokyny na recykláciu sa môžu líšiť v jednotlivých krajinách

Objavte našu metodiku hodnotenia a čo všetko robíme, aby sme znížili náš vplyv na životné prostredie.

Barber Club
Barber Club Hydratačná starostlivosť pre krátku bradu a tvár 50 ml
{ "@context": "http://schema.org", "@type": "BreadcrumbList", "itemListElement": [ { "@type":"ListItem", "position": 1, "item": { "@id": "/", "name": "Home" } } , { "@type":"ListItem", "position": 2, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/pre-muzov", "name": "Pre mužov" } } , { "@type":"ListItem", "position": 3, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/pre-muzov/starostlivost-o-plet-pre-muzov", "name": "Starostlivosť o pleť pre mužov" } } , { "@type":"ListItem", "position": 4, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/starostlivost-o-plet-pre-muzov/barber-club", "name": "Barber Club" } } , { "@type":"ListItem", "position": 5, "item": { "@id": "https://www.lorealparis.sk/barber-club/hydratacna-starostlivost-na-kratku-bradu-a-tvar", "name": "Hydratačná starostlivosť na krátku bradu a tvár" } } ] }